| | | | |


Konzultační hodiny

Drličková Klára, JUDr., Ph.D.

Místnost: 234
DenČas
Konzultační hodiny
středa 13.30–15.00
Jinak po dohodě e-mailem: klara.drlickova@law.muni.cz, drlickovak@email.cz
Poznámka podzim 2017

Charvát Radim, JUDr., Ph.D., LL.M.

Místnost: 236
DenČas
Konzultační hodiny
úterý 8.30–10.00
Jinak po dohodě e-mailem: Radim.Charvat@law.muni.cz
Poznámka podzim 2017

Křepelka Filip, doc. JUDr., Ph.D.

Místnost: 236
DenČas
Konzultační hodiny
úterý 14.00–15.30
Jinak po dohodě e-mailem: Filip.Krepelka@law.muni.cz
Poznámka podzim 2017

Kyselovská Tereza, JUDr., Ph.D.

Místnost: 234
DenČas
Konzultační hodiny
pondělí 13.30–15.00
Jinak po dohodě e-mailem: tereza.kyselovska@law.muni.cz
Poznámka podzim 2017

Nový Zdeněk, Mgr., Ph.D., LL.M.

Místnost: 233
DenČas
Konzultační hodiny
úterý 11.10–12.40
Jinak po dohodě e-mailem: Zdenek.Novy@law.muni.cz
Poznámka podzim 2017

Rohová Iveta, Mgr.

Místnost: 238
DenČas
Konzultační hodiny
čtvrtek 13.45–14.45 (každý sudý čtvrtek)
Jinak po dohodě e-mailem
Poznámka podzim 2017

Rozehnalová Naděžda, prof. JUDr., CSc.

Místnost: 237
DenČas
Konzultační hodiny
čtvrtek 10.00–11.00
Jinak po dohodě e-mailem: 1860@law.muni.cz
Poznámka podzim 2017

Sehnálek David, JUDr., Ph.D.

Místnost: 238
DenČas
Konzultační hodiny
úterý 16.40–18.10 (sudé úterý)
středa 9.30–11.00 (liché středy)
Jinak Ve zkouškovém období po předchozí e-mailové dohodě: david.sehnalek@gmail.com (+420776332843)
Poznámka podzim 2017

Svaček Ondřej, JUDr., Ph.D., LL.M.

Místnost:
DenČas
Konzultační hodiny
čtvrtek 12.30–13.30 (každý lichý čtvrtek)
Jinak Po předchozí e-mailové dohodě: 64930@mail.muni.cz
Poznámka podzim 2017

Týč Vladimír, prof. JUDr., CSc.

Místnost: 239
DenČas
Konzultační hodiny
čtvrtek 12.15–13.30
Jinak na základě předchozí dohody e-mailem: Vladimir.Tyc@law.muni.cz
Poznámka podzim 2017

Uhlířová Kateřina, Mgr., Ph.D., LL.M.

Místnost: 233
DenČas
Konzultační hodiny
úterý 11.10–12.40
Jinak po dohodě e-mailem: Katerina.Uhlirova@law.muni.cz
Poznámka podzim 2017

Valdhans Jiří, JUDr., Ph.D.

Místnost: 222
DenČas
Konzultační hodiny
středa 15.05–16.35
Jinak po dohodě e-mailem: Jiri.Valdhans@law.muni.cz
Poznámka podzim 2017




nahoru