| | | | |


Konzultační hodiny

Drličková Klára, JUDr., Ph.D.

Místnost: 234
DenČas
Konzultační hodiny
pondělí 14.30–15.30
Jinak po dohodě e-mailem: klara.drlickova@law.muni.cz, drlickovak@email.cz
Poznámka podzim 2018

Charvát Radim, JUDr., Ph.D., LL.M.

Místnost: 236
DenČas
Konzultační hodiny
pondělí 15.00–16.00
Jinak po dohodě e-mailem: Radim.Charvat@law.muni.cz
Poznámka Podzim 2018

Křepelka Filip, doc. JUDr., Ph.D.

Místnost: 236
DenČas
Konzultační hodiny
středa 9.00–10.30
Jinak po dohodě e-mailem: Filip.Krepelka@law.muni.cz
Poznámka Podzim 2018

Kyselovská Tereza, JUDr., Ph.D.

Místnost: 234
DenČas
Konzultační hodiny
středa 14.00–15.00
Jinak po dohodě e-mailem: tereza.kyselovska@law.muni.cz
Poznámka Podzim 2018

Nový Zdeněk, Mgr., Ph.D., LL.M.

Místnost: 233
DenČas
Konzultační hodiny
úterý 12.00–13.40
Jinak po dohodě e-mailem: Zdenek.Novy@law.muni.cz
Poznámka Podzim 2018

Rohová Iveta, Mgr.

Místnost: 238
DenČas
Konzultační hodiny
středa 10.00–11.00
Jinak po dohodě e-mailem
Poznámka Podzim 2018

Rozehnalová Naděžda, prof. JUDr., CSc.

Místnost: 237
DenČas
Konzultační hodiny
Jinak KH po dohodě e-mailem: 1860@law.muni.cz
Poznámka Podzim 2018

Sehnálek David, doc. JUDr., Ph.D.

Místnost: 238
DenČas
Konzultační hodiny
čtvrtek 18.00–19.30
Jinak Ve zkouškovém období po předchozí e-mailové dohodě: david.sehnalek@gmail.com (+420776332843)
Poznámka Podzim 2018

Svaček Ondřej, JUDr., Ph.D., LL.M.

Místnost:
DenČas
Konzultační hodiny
čtvrtek 14.00–15.00
Jinak Po předchozí e-mailové dohodě: 64930@mail.muni.cz
Poznámka Podzim 2018

Týč Vladimír, prof. JUDr., CSc.

Místnost: 239
DenČas
Konzultační hodiny
čtvrtek 13.00–14.00
Jinak na základě předchozí dohody e-mailem: Vladimir.Tyc@law.muni.cz
Poznámka Podzim 2018

Uhlířová Kateřina, Mgr., Ph.D., LL.M.

Místnost: 233
DenČas
Konzultační hodiny
pondělí 13.00–14.00
Jinak po dohodě e-mailem: Katerina.Uhlirova@law.muni.cz
Poznámka Podzim 2018

Valdhans Jiří, JUDr., Ph.D.

Místnost: 222
DenČas
Konzultační hodiny
pondělí 17.45–18.45
Jinak po dohodě e-mailem: Jiri.Valdhans@law.muni.cz
Poznámka podzim 2018




nahoru