| | | | |


Obhajoby disertačních prací 2013

Správní právo a právo životního prostředí
13. prosince 2013 v 11.30 hod., místnost č. 104 - Jakub Hanák
Komise: Skulová, Pekárek, Průcha, Jančářová, Mates, Chyba
Trestní právo
23. října 2013 v 16.45 hod., místnost č. 109 - Ondrej Štefánik
Teorie práva
25. září 2013 v 14.15 hod., místnost č. 306 - Terezie Smejkalová
Komise: Večeřa, Harvánek, Polčák, Janků, David
Dějiny práva a římské právo
24. září 2013 v 15.00 hod., místnost č. 031 - Ivana Stará
Komise: Vojáček, Vlček, Židlická, Salák, Veselá, Balík, Bílý
Občanské právo
10. září 2013 od 14.30 hod., místnost č. 031
- Lenka Řehulová - Komise: Hurdík, Fiala, Stavinohová, Večeřa, Spáčil, Pulkrábek
- Anna Zemandlová - Komise: Hurdík, Fiala, Hrušáková, Stavinohová, Večeřa, Spáčil, Pulkrábek
Obchodní právo
 
9. července 2013 v 9.00 hod., místnost č. 031 - Kožiak - Komise: Bejček, Pokorná, Kotásek, Hajn, Raus
Teorie práva
 
20. června 2013, místnost č. 306:
v 13.30 hod. - Blanka Baráková - Komise: Harvánek, Večeřa, Hollander, Janků, David
v 14.15 hod. - Bohumil Vítek - Komise: Harvánek, Večeřa, Machalová, Janků, David 
v 15.00 hod. - Terezie Smejkalová - Komise: Večeřa, Harvánek, Polčák, Janků, David - omluva
Mezinárodní právo soukromé
20. června 2013 v 9.00 hod., místnost č. 104 - Herboczková, Kališ, Kyselovská, Trávníčková
Komise: Týč, Rozehnalová, Valdhans, Kapitán, Střelec, Bělohlávek
Správní právo a právo životního prostředí
11. června 2013, místnost č. 031:
v 14.00 hod. - Jitka Bělohradová - Komise: Skulová, Pekárek, Průcha, Průchová, Mates, Chyba
v 14.45 hod. - Marie Poláčková - Komise: Skulová, Pekárek, Průcha, Mates, Chyba
Správní právo a právo životního prostředí
6. února 2013, místnost č. 125:
v 12.00 hod. - Veronika Kudrová - Komise: Skulová, Pekárek, Průcha, Průchová, Havlan, Mates, Chyba
v 12.45 hod. - Lenka Bahýľová - Komise: Skulová, Pekárek, Průcha, Havlan, Sedláček, Mates, Chyba
Občanské právo
6. února 2013, místnost č. 031:
v 14.00 hod. - Michal Vlasák - Komise: Fiala, Hurdík, Stavinohová, Večeřa, Spáčil, Pulkrábek
v 14.45 hod. - Martin Kornel - Komise: Fiala, Hurdík, Stavinohová, Večeřa, Spáčil, Pulkrábek, Králíčková
v 15.30 hod. - Robert Cholenský - Komise: Hurdík, Fiala, Stavinohová, Večeřa, Spáčil, Pulkrábek, Telec
Trestní právo
6. února 2013 od 15.00 hod., místnost č. 104 - Jan Vylegala, Ondrej Štefánik
Komise: Kuchta, Kratochvíl, Fenyk, Kalvodová, Zezulová, Musil, Rizman
Mezinárodní a evropské právo
5. února 2013 v 14.30 hod., místnost č. 104
- Lenka Červenková - Komise: Křepelka, Týč, Sehnálek, David, Janků
- Igor Blahušiak, Pavel Pořízek - Komise: Týč, Křepelka, Sehnálek, David, Janků
Obchodní právo
5. února 2013 v 13.00 hod., místnost č.031 - Zdeněk Husták
Komise: Bejček, Pokorná, Kotásek, Hajn, Hurdík, Raus, Hornochová
Ústavní právo a státověda
4. února 2013 v 14.45 hod., místnost č.142 - Marek Ivičič
Komise: Filip, Svatoň, Šimíček, Hollander, Wagnerová
Správní právo a právo životního prostředí
7. ledna 2013, místnost č. 125:
v 11.45 hod. - Vlastimil Gottinger - Komise: Skulová, Pekárek, Průcha, Mates, Chyba
v 12.30 hod. - Radim Vičar - Komise: Skulová, Pekárek, Průcha, Havlan, Sedláček, Mates, Chyba
v 13.15 hod. - Jana Filipová - Komise: Skulová, Pekárek, Průcha, Jurníková, Havlan, Mates, Chyba
 



nahoru