| | | | |


Obhajoby disertačních prací 2012

Mezinárodní právo soukromé
19. prosince 2012 v 15.00 hod., místnost č. 104 - Kateřina Říhová
Komise: Týč, Rozehnalová, Valdhans, Kapitán, Střelec, Bělohlávek
 
Trestní právo
13. prosince 2012 od 14.45 hod., místnost č. 125 - Kateřina Horká, Ondrej Štefánik
Komise: Kuchta, Kratochvíl, Fenyk, Kalvodová, Meixner, Růžička, Zezulová
 
Mezinárodní a evropské právo
3. prosince 2012 v 13.00 hod., místnost č. 104 - Michal Davala
Komise: Týč, Křepelka, Sehnálek, David, Ondřej
 
Pracovní právo
13. září 2012 v 9.00 hod., místnost č.207- Leona Buzrlová
Komise: Gregorová, Galvas, Hrabcová, Machálek, Mládek
 
Finanční právo a finanční vědy
7. září 2012 v 12.45 hod., místnost č.322 - Vladimír Adámek
Komise: Blažek, Vágner, Mrkývka, Šramková, Radvan, Schillerová, Svoboda
 
Pracovní právo
2. července 2012 v 10.00 hod., místnost č.207- Leona Buzrlová - nedostavila se
Komise: Gregorová, Galvas, Hrabcová, Machálek, Mládek

Obchodní právo
27. června 2012 v 9.00 hod., místnost č.031 - Vítězslav Šemora
Komise: Pokorná, Bejček, Marek, Kotásek, Fiala, Raus, Hornochová
 
Správní právo a právo životního prostředí
27. června 2012 v 13.15 hod., místnost č.031 - Petr Pospíšil
Komise: Skulová, Pekárek, Průcha, Havlan, Mates, Chyba
 
Mezinárodní a evropské právo
26. června 2012 v 14.00 hod., místnost č.104 - Kateřina Uhlířová
Komise: Křepelka, Týč, Rozehnalová, Sehnálek, Janků, Piotrowicz
 
Teorie práva
21. června 2012, místnost č. 306:
ve 13.00 hod.- Jana Lojková - Komise: Večeřa, Janků, Machalová, David, Harvánek
ve 13.30 hod.- Tomáš Ščerba - Komise: Večeřa, Janků, Polčák, David, Harvánek
 
Občanské právo
12. června 2012, místnost č. 031:
v 13.50 hod. - Ingrid Kovářová Kochová - Komise: Fiala, Hurdík, Stavinohová, Večeřa, Spáčil, Pulkrábek
v 14.40 hod. - Tomáš Hulva - Komise: Hurdík, Fiala, Stavinohová, Večeřa, Spáčil, Pulkrábek
v 15.30 hod. - Pavel Petr - Komise: Hurdík, Fiala, Stavinohová, Večeřa, Spáčil, Pulkrábek
 
Finanční právo a finanční vědy
11. června 2012 v 16.30 hod., místnost č.322 - Jan Kopřiva, Libor Kyncl, Petra Schillerová
Komise: Blažek, Mrkývka, Pařízková, Radvan, Marková, Schillerová
 
Ústavní právo a státověda
31. května 2012 v 14.30 hod., místnost č.306 - Pavel Kandalec
Komise: Svatoň, Filip, Šimíček, Hollander, Wagnerová
 
Trestní právo
2. dubna 2012 v 16.00 hod., místnost č. 104 - Voislav Stojanovski
Komise: Kratochvíl, Fenyk, Kalvodová, Kuchta, Fryšták, Růžička, Draštík
 
Mezinárodní právo soukromé
21. března 2012 od 11.00 hod., místnost č. 104 - Veronika Hradilová, Martin Crha
Komise: Týč, Rozehnalová, Valdhans, Kapitán, Střelec, Bělohlávek
 
Teorie práva
10. února 2012, místnost č. 306:
v 8.45 hod.- Petr Jäger - Komise: Janků, Večeřa, Machalová, David, Harvánek
v 9.30 hod.- Michal Koščík - Komise: Janků, Večeřa, Machalová, David, Harvánek
v 11.40 hod.- Petr Vojíř - Komise: Večeřa, Janků, Houbová, David, Harvánek
ve 12.30 hod.- Hana Plátěnková - Komise: Večeřa, Janků, Hurdík, Houbová, David
ve 13.15 hod.- Jana Lojková - Komise: Večeřa, Janků, Machalová, David, Harvánek - omluvila se
 
Mezinárodní právo soukromé
25. ledna 2012 v 15.15 hod., místnost č. 104 - Petra Myšáková, Zdeněk Nový
Komise: Týč, Rozehnalová, Valdhans, Kapitán, Střelec, Bělohlávek
 
Mezinárodní a evropské právo
24. ledna 2012 ve 14.15 hod., místnost č. 104 - Daniel Novák, Kateřina Skřivánková
Komise:  Týč, Křepelka, Sehnálek, Janků, Eller
 
Správní právo a právo životního prostředí
23. ledna 2012 v 16.15 hod., místnost č.031 - Tomáš Rada
Komise: Skulová, Pekárek, Průcha, Průchová, Mates, Chyba
 
Dějiny práva a římské právo
18. ledna 2012 v 15.00 hod., místnost č.125 - Lucie Obrovská
Komise: Židlická, Vojáček, Vlček, Schelle, Veselá, Balík, Bílý



top