| | | | |


Obhajoby disertačních prací 2016

Obhajoba disertační práce v oboru:

Dějiny práva a římské právo
30. listopadu 2016 v 13.00 hod., místnost č. 050 - František Emmert - Komise: Vojáček, Vlček, Židlická, Schelle, Bílý, Balík
*
Finanční právo a finanční vědy
8. listopadu 2016 v 14.00 hod., místnost č. 309 - Jitka Loskotová - Komise: Mrkývka, Blažek, Radvan, Pařízková, Marková, Svoboda
*
Mezinárodní a evropské právo
20. října 2016 v 9.00 hod., místnost č. 050 - Radek Frohlich, Ivan Cisár - Komise: Křepelka, Týč, Sehnálek, Janků, Stehlík
3. listopadu 2016 v 9.00 hod., místnost č. 050 - Jiří Kolman - Komise: Týč, Křepelka, Sehnálek, Janků, Stehlík 
*
Trestní právo
18. října 2016 v 15.00 hod.,místnost č. 050 - Lumír Crha, Kateřina Štrejtová - Komise: Kuchta, Kratochvíl, Kalvodová, Fenyk, Harvánek, Musil, Rizman
*
Ústavní právo a státověda
8. září 2016 v 15.30 hod., místnost č. 142 - Vítězslav Němčák - Komise: Svatoň, Filip, Šimíček, Večeřa, Průcha, Kuhn, Wagnerová
*
Občanské právo
5. září 2016 v 14.00 hod., místnost č. 031 - Silvia Lattová - Komise: Fiala, Hurdík, Večeřa, Telec, Horák, Pulkrábek
*
Pracovní právo
27. června 2016 v 11.30 hod., místnost č. 207 - Jana Lindová - Komise: Galvas, Gregorová, Komendová, Machálek, Mládek
*
Mezinárodní právo soukromé
17. června 2016 v 11.00 hod., zasedací místnost knihovny - Jan Havlíček - Komise: Týč, Rozehnalová, Valdhans, Růžička, Bělohlávek
*
Správní právo a právo životního prostředí
6. června 2016 v 14.30 hod., místnost č. 050 - David Hejč - Komise: Skulová, Jančářová, Průcha, Kadečka, Mates, Chyba
*
Teorie práva
23. května 2016 v 14.00 hod., místnost č. 306 - Martin Hapla - Komise: Harvánek, Večeřa, Škop, David, Janků
*
Finanční právo a finanční vědy
3. května 2016 od 8.00 hod., místnost č. 309 - Jitka Loskotová, Vladimír Šefl, Kristýny Mullerová - Komise: Mrkývka, Blažek, Radvan, Pařízková, Marková, Svoboda
*
Mezinárodní a evropské právo
7. dubna 2016 v 12.50 hod., místnost č. 050 - Libor Havelka - Komise: Týč, Křepelka, Sehnálek, Passer, Janků
*
Ústavní právo a státověda
17. března 2016 v 13.00 hod., místnost č. 142 - Štěpán Výborný - Komise: Svatoň, Filip, Šimíček, Večeřa, Průcha, Kuhn, Wagnerová
*
Občanské právo
29. února 2016, místnost č. 050:
13.40 hod. - Eva Dobrovolná
14.20 hod. - Monika Schon
Komise: Hurdík, Fiala, Stavinohová, Večeřa, Králíčková, Horák, Pulkrábek
 *
Teorie práva
18. února 2016 v 10.30 hod., místnost č. 306:
Eva Fialová - Komise: Večeřa, Harvánek, Škop, David, Janků
Markéta Klusoňová - Komise: Večeřa, Harvánek, Urbanová, David, Janků
Roman Ondrýsek - Komise: Večeřa, Harvánek, Blažek, David, Janků 
*
Trestní právo
10. února 2016 v 14.00 hod., místnost č. 109 - Jan Zůbek - Komise: Kuchta, Kratochvíl, Žatecká, Fenyk, Harvánek, Musil, Rizman
17. února 2016 v 14.00 hod., místnost č. 050:
Kateřina Červinková, Dušan Gaľo - Komise: Kuchta, Kratochvíl, Kalvodová, Fenyk, Harvánek, Musil, Rizman
Andrej Lobotka - Komise: Kratochvíl, Kuchta, Kalvodová, Fenyk, Harvánek, Musil, Rizman
*
Finanční právo a finanční vědy
5. února 2016 v 9.00 hod., místnost č. 309 - Jitka Loskotová, Vladimír Šefl, Michal Janovec - Komise: Mrkývka, Blažek, Radvan, Havlan, Pařízková, Marková, Svoboda
*
Finanční právo a finanční vědy
22. ledna 2016 v 12.00 hod., místnost č. 309 - Jana Kranecová, Jan Neckář, Johan Schweigl - Komise: Mrkývka, Blažek, Radvan, Havlan, Pařízková, Marková, Svoboda



top