| | | | |


Obhajoby disertačních prací 2014

Mezinárodní a evropské právo
22. října 2014 v 12.40 hod., místnost 050 - Lhotský - Komise: Křepelka, Týč, Sehnálek, Šimáčková, Janků, Passer
*
Finanční právo a finanční vědy
30. září 2014, hotel Galant Mikulov
v 10.15 hod. - Tomáš Hulkó - Komise: Blažek, Mrkývka, Pařízková, Marková, Svoboda
od 10.45 hod. - Damian Czudek, Michal Koziel - Komise: Gregorová, Marková, Gluminska-Pawlic, Ruskowski, Etel, Týč, Salachna, Stankiewicz, Boháč, Blažek, Mrkývka, Havlan, Radvan
*
Občanské právo
8. září 2014 v 14.15 hod., místnost č. 031 - Kostík - Komise: Hurdík, Fiala, Stavinohová, Večeřa, Horák, Pulkrábek
*
Mezinárodní právo soukromé
24. června 2014 v 13.30 hod., místnost č. 104 - Novotná - Komise: Rozehnalová, Týč, Valdhans, Kapitán, Bělohlávek, Střelec
*
Teorie práva
17. června 2014, místnost č. 306
v 13.00 hod. - Čurila - Komise: Harvánek, Večeřa, Svák, Janků, David
v 13.45 hod. - Sobotka - Komise: Večeřa, Harvánek, Machalová, Wintr, Janků, David
*
Pracovní právo
26. června 2014 od 13.00 hod., místnost č. 207
Černá - Komise: Gregorová, Galvas, Hrabcová, Machálek, Mládek
Horecký - Komise: Galvas, Gregorová, Hrabcová, Machálek, Mládek
*
Mezinárodní a evropské právo
11. června 2014 v 16.00 hod., místnosti č. 109 - Švarc - Komise: Týč, Křepelka, Rozehnalová, Sehnálek, Večeřa, Janků, Passer
*
Občanské právo
9. června 2014 od 13.00 hod., místnost č. 031 - Dvořák - Komise: Hurdík, Fiala, Stavinohová, Handlar, Večeřa, Horák, Pulkrábek
*
Dějiny práva a římské právo
3. června 2014 od 15.00 hod., místnost č. 031 - Frýdek - Komise: Vojáček, Židlická, Bílý, Vlček, Balík, Veselá, Salák
*
Správní právo a právo životního prostředí
6. června 2014, místnost č. 031:
v 10.00 hod. - Vendula Zahumenská - Komise: Skulová, Jančářová, Průcha, Průchová, Mates, Chyba
v 11.30 hod. - Faisal Husseini - Komise: Jančářová, Skulová, Průcha, Mates, Chyba
v 12.15 hod. - Ivo Krýsa - Komise: Skulová, Jančářová, Průcha, Havlan, Mates, Chyba
*
Pracovní právo
29. dubna 2014 v 10.00 hod., místnost č. 207 - Stránský - Komise: Gregorová, Galvas, Olšovská, Machálek, Mládek
*
Dějiny práva a římské právo
29. dubna 2014 od 13.00 hod., místnost č. 031:
Cempírek, Fedorová - Komise: Vojáček, Židlická, Bílý, Vlček, Balík, Schelle, Salák
Knollová - Komise: Židlická, Bílý, Vlček, Balík, Vojáček, Schelle, Salák
*
Mezinárodní a evropské právo
1. dubna 2014 v 12.20 hod., místnost č. 104 - Kábela - Komise: Týč, Rozehnalová, Křepelka, Sehnálek, Průchová, Janků, Passer
*
Občanské právo
13. února 2014 v 14.15 hod., místnost 031
Michaela Janočková - Komise: Hurdík, Fiala, Stavinohová, Králíčková, Večeřa, Horák, Pulkrábek
Marián Rozbora - Komise: Fiala, Hurdík, Stavinohová, Večeřa, Horák, Pulkrábek
*
Finanční právo a finanční vědy
5. února 2014 v 13.30 hod., místnost č. 322 - Jopek - Komise: Blažek, Mrkývka, Pařízková, Marková, Svoboda
*
Obchodní právo
3. února 2014 v 14.00 hod., místnost č. 031 - Hruda - Komise: Bejček, Pokorná, Kotásek, Hajn, Raus, Fiala
*
Správní právo a právo životního prostředí
24. ledna 2014, místnost 104:
v 10.45 hod. - Vojtěch Vomáčka - Komise: Skulová, Pekárek, Jančářová, Průcha, Mates, Chyba
v 11.30 hod. - Helena Doležalová - Komise: Skulová, Pekárek, Dudová, Průcha, Mates, Chyba
v 12.15 hod. - Kateřina Červená - Komise: Skulová, Pekárek, Kadečka, Průcha, Mates, Chyba
*
Dějiny práva a římské právo
14.ledna 2014 v 14.00 hod., místnost č. 031 - Lucie Bendová Bednářová, Monika Horáková
Komise: Vojáček, Vlček, Židlická, Schelle, Balík, Bílý



nahoru