| | | | |


Obhajoby disertačních prací 2017

Obhajoba disertační práce v oboru:

Správní právo a právo životního prostředí
4. prosince 2017 od 10.30 hod., místnost č. 043 - Karel Černín, Klára Prokopová - Komise: Jančářová, Skulová, Prucha, Mates, Chyba
*
Obchodní právo
5. října 2017 v 17.00 hod., místnost č. 246 - Konstantin Lavrushin - Komise: Bejček, Pokorná, Kotásek, Šilhán, Fiala, Raus, Hornochová
*
Trestní právo
6. září 2017 od 13.00 hod., místnost č. 109:
Klára Kalibová - Komise: Kalvodová, Kuchta, Fenyk, Harvánek, Kratochvíl, Musil, Rizman
Petr Škvain - Komise: Kalvodová, Kuchta, Fenyk, Harvánek, Kratochvíl, Musil, Šámal
*
Občanské právo
4. září 2017 od 15.00 hod., mísstnost č. 031:
Silvia Lattová - Komise: Fiala, Hurdík, Večeřa, Horák, Pulkrábek, Telec
Jana Bílková (opakovaný) - Komise: Fiala, Hurdík, Stavinohová, Večeřa, Horák, Pulkrábek
Tomáš Kubeša - Komise: Hurdík, Fiala, Stavinohová, Večeřa, Horák, Pulkrábek, Koukal
Martina Mušálková - Komise: Fiala, Hurdík, Stavinohová, Večeřa, Horák, Pulkrábek
Martina Šuláková - Komise: Hurdík, Fiala, Stavinohová, Večeřa, Pulkrábek, Horák
*
Mezinárodní a evropské právo
26. června 2017 v 15.00 hod., místnost č. 239 - Linda Janků - Komise: Křepelka, Týč, Sehnálek, Stehlík, Passer
*
Trestní právo
14. června 2017 od 14.00 hod., místnost č. 031:
Jan Provazník - Komise: Kalvodová, Kuchta, Fenyk, Harvánek, Brucknerová, Kratochvíl, Musil
Petra Masopust Šachová - Komise: Kuchta, Kalvodová, Fenyk, Harvánek, Kratochvíl, Musil, Rizman
Petr Zarivnij - Komise: Kalvodová, Kuchta, Fenyk, Harvánek, Kratochvíl, Musil, Rizman
*
Ústavní právo a státověda
12. června 2017 v 15.30 hod.,místnost č. 142 - David Kolumber - Komise: Svatoň, Filip, Šimíček, Večeřa, Průcha, Kuhn, Wagnerová
*
Finanční právo a finanční vědy
22. května 2017 v 11.00 hod., místnost č. 309 - Jitka Loskotová - Komise: Mrkývka, Blažek, Radvan, Pařízková, Marková, Svoboda
12. června 2017 v 12.00 hod., místnost č. 309 - Eva Šulcová, Kristýna Fronc Chalupecká, Milan Bárta - Komise: Mrkývka, Blažek, Radvan, Pařízková, Marková, Svoboda
*
Dějiny práva a římské právo 
13. června 2017 od 15.00 hod., místnost č. 031 - Jakub Razim - Komise: Vojáček, Vlček, Židlická, Schelle, Bílý, Balík
*
Pracovní právo
21. března 2017 v 11.00 hod., místnost č. 207 - Martin Šmíd - Komise: Galvas, Gregorová, Komendová, Hramcová, Machálek, Mládek
*
Trestní právo
8. února 2017 od 14.30 hod., místnost č. 31
Alena Kandalcová - Komise: Kalvodová, Kuchta, Kratochvíl, Fenyk, Harvánek, Musil, Rizman
Petr Škvain - Komise: Kalvodová, Šámal, Kratochvíl, Fenyk, Harvánek, Musil, Rizman
*
Správní právo a právo životního prostředí
7. února 2017 v 10.30 hod., místnost č. 031 - Hana Adamová - Komise: Skulová, Jančářová, Průcha, Průchová, Mates, Chyba
*
Občanské právo
6. února 2017, místnost č. 031
14.30 hod. - Jana Bílková - Komise: Fiala, Hurdík, Stavinohová, Večeřa, Horák, Pulkrábek
15.05 hod. - Martin Lebeda - Komise: Fiala, Hurdík, Stavinohová, Večeřa, Horák, Pulkrábek, Lavický
15.40 hod. - Jiří Slováček  - Komise: Fiala, Hurdík, Stavinohová, Večeřa, Horák, Pulkrábek, Handlar
*
Trestní právo
24. ledna 2017 od 14.00 hod., místnost č. 109
Markéta Bartizalová - Komise: Kalvodová, Kuchta, Kratochvíl, Fenyk, Harvánek, Musil, Rizman
Jana Klesniaková - Komise: Kalvodová, Kuchta, Kratochvíl, Fenyk, Harvánek, Musil, Rizman
Jiří Trnka - Komise: Kalvodová, Fryšták, Kratochvíl, Fenyk, Harvánek, Musil, Rizman
*
Občanské právo
23. ledna 2017, místnost č. 031
14.30 hod. - Tomáš Kubeša - Komise: Hurdík, Fiala, Večeřa, Stavinohová, Horák, Pulkrábek, Koukal
15.05 hod. - Martina Cirbusová - Komise: Hurdík, Fiala, Večeřa, Stavinohová, Horák, Pulkrábek, Machalová
15.40 hod. - Iva Šťavíková Řezníčková - Komise: Hurdík, Fiala, Večeřa, Stavinohová, Horák, Pulkrábek, Selucká
16.15 hod. - Silvie Lattová - Komise: Fiala, Hurdík, Večeřa, Horák, Pulkrábek, Telec
*
Obchodní právo
11. ledna 2017 v 16 hod., místnost č. 246 - Radek Ruban - Komise: Bejček, Pokorná, Kotásek, Hajn, Raus, Hornochová



nahoru